ברוכים הבאים!

כאנשי חינוך, אתם יודעים שריהוט מותאם יכול לעשות שינוי משמעותי ביצירת אווירה נכונה לבית הספר וניצול החלל שבו. לכן, אנחנו מציעים את מגוון האפשרויות של התאמה אישית של ריהוט במחירים של ריהוט תעשייתי. מענה של חליפה לפי מידה לכל מוסד חינוכי על פי צרכיו והקו העיצובי שלו.

בין אם אתם מחפשים שולחנות כתיבה או פלטות לשולחנות לבית ספר, לוחות מודעות, שולחנות לקפיטריה, ספרייה, כוננית, פלטה ללוח מחיק, ארון לבית ספר, חיפויי קירות, פתרונות מידוף ואחסון, מטבח או מטבחון לחדר מורים, פריטים עיצוביים או כל דבר שבין לבין- אנחנו הכתובת ונשמח לסייע לכם להוציא את הרעיונות שלכם לפועל ולשלוח לכם את הריהוט להרכבה עצמית בבית הספר.

 

 

שולחן משרד
שולחן משרד אורן
ארגזי ציוד
שולחן לחדר מורים וחדר יועצת
פלטה לשולחן תלמיד
ארון משרד וציוד

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חברת במידה עץ בהזמנה אישית, המאפשרת הזמנה של חומרי גלם בתחום העץ לפי מידה, פרזול ומוצרים משלימים וריהוט מותאם אישית.
חברת במידה, היא מהמובילות בתחום הנגשת הייצור התעשייתי ללקוחות הקצה ומאפשרת ייצור מקצועי לכל לקוח, מאחורינו כבר אלפי פרויקטים בכל הארץ ובמגוון רחב של מאפיינים.

הצוות שלנו מומחה בעיצוב וייצור של מוצרים בהתאמה אישית והנגשת היכולות האלו ללקוחות הקצה בכדי לייצר פריטים באיכות טובה, שיחזיקו לתקופה ארוכה מהחומרים המתאימים ביותר. נוכל לעבוד איתכם בכדי לעצב ולייצר את הריהוט בהתאמה מלאה לצרכים והדרישות היחודיות שלכם ובכדי לייצר בית הספר שהינו סביבת למידה נעימה למראה ושימושית.

אז למה לחכות? מוזמנים לעשות סיבוב אם מה שאתם צריכים כבר באתר, או ליצור קשר עם נציג שישמח לסייע לכם בכל שאלה ובעיצוב ויצירת מפרט ספציפי של הריהוט הנדרש לכם.

 

בהצלחה,
צוות “במידה”

0559958078- טלפון/ווצאפ
office@bemida.co.il